“Rīga” iemet piecas ripas un pārtrauc zaudējumu sēriju MHL turnīrā

03/02/2019 15:43

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) trīs zaudējumu sēriju šodien pārtraukt izdevās Latvijas komandai “Rīga”, kas savā laukumā ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja Maskavas “Krilya Sovetov” vienību.

Mājinieki pirmos trīs vārtus guva desmit minūšu intervālā, no 16. līdz 26. minūtei, izvirzoties priekšā ar 3:0, bet trešā perioda pirmajā pusē vēl divi precīzi metieni ļāva panākt graujošo 5:1. Viesi gala rezultātu 2:5 uzstādīja četras minūtes pirms pamatlaika beigām.

Rīdzinieku rindās vārtus guva pieci dažādi spēlētāji – Antons Siņegubovs, Ričards Grīnbergs, Gustavs Millers, Jānis Švanenbergs un Mikus Mintautišķis, savukārt divas rezultatīvas piespēles veica Arvils Grīnbergs, kurš arī tika atzīts par labāko “Rīgas” sastāvā.

Abas komandas atkārtoti tiksies rītvakar, bet 7. un 8. februārī Rīgā viesosies Maskavas “Spartak” klubs.

Aigara Ciprusa vadītā komanda ar 39 punktiem 49 spēlēs MHL Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas 14. vietā, tikmēr “Krilya Sovetov” ar 65 punktiem ir astotā.