“Rīga” mājas spēļu sēriju noslēdz ar bezierunu zaudējumu

14/01/2021 21:04
HK Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” ceturtdien cieta zaudējumu regulārā čempionāta spēlē. Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 1:6 (0:3, 1:2, 0:1) atzina Maskavas “Spartak” pārākumu.

Maskavieši pirmo periodu uzvarēja ar 3:0 un otrajā trešdaļā guva vēl divus bezatbildes vārtus. Nepilnas sešas minūtes pirms otrā perioda beigām aizturētā soda laikā Artūrs Brikmanis meta no zilās līnijas un Antons Siņegubovs pielika nūju, raidot ripu tīklā. Trešajā periodā “Spartak” vienus vārtus atguva, spēlei noslēdzoties ar 6:1 viesu labā.

Trešdien pirmajā savstarpējā spēlē rīdzinieki zaudēja pagarinājumā ar rezultātu 3:4. Rīgas komandai šodien noslēdzās sērija, kurā tā ar pārtraukumiem divu mēnešu laikā aizvadīja 12 mājas spēles. Nākamo spēli Latvijas vienība aizvadīs pēc divām nedēļām, Sanktpēterburgā tiekoties ar SKA-1946 hokejistiem.

“Rīga” ar 36 punktiem 38 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 12.vietu, kamēr “Spartak” ar 59 punktiem 44 mačos atrodas sestajā pozīcijā. “Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.