“Rīga” negūst vārtus un otro reizi zaudē “Almaz”

15/10/2021 21:45
HK Rīga

“Rīgas” komanda piektdien zaudēja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā. Rīgas vienība savā laukumā ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) piekāpās Čerepovecas “Almaz”, zaudējot 11.reizi pēdējās 12 spēlēs.

Pirmajā trešdaļā spēle sākās līdzīgi, taču viesi perioda izskaņā izmantoja iespējas, ko guva no rīdzinieku noraidījumiem un panāca sev ērtu 2:0 pārsvaru. Arī “Almaz” vienība otrās un trešās trešdaļas gaitā nopelnīja vairākus noraidījumus, taču Rīgas komanda tos neizmantoja. Divas minūtes līdz pamatlaika beigām rīdzinieki spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem un tukšiem vārtiem. Minūti un 35 sekundes līdz spēles beigu sirēnai ripu tukšos vārtos raidīja Aleksejs Lapins, liekot punktu spēlei un gūstot otros vārtus spēlē

Rīgas komandas vārtus sargāja Kārlis Mežsargs, kurš atvairīja 29 metienus no 31 pretinieku raidītā metiena.

Kopvērtējumā Rīgas vienība Rietumu konferencē ar 12 izcīnītiem punktiem 18 spēlēs ieņem 12.vietu. Ar šo spēli rīdzinieki noslēdza četru mājas spēļu sēriju. 18. un 19.oktobrī Rīgas komanda aizvadīs mačus viesos pret Mitišču “Atlant”, bet pēc tam aizvadīs divas spēles izbraukumā pret Maskavas “Krilya Sovetov”.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.