“Rīga” otro dienu pēc kārtas pārmāca “Taifun” hokejistus

06/02/2021 15:18
HK Rīga hokejisti

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” sestdien svinēja atkārtotu panākumu pret Piejūras novada “Taifun” vienību. “Rīga” savā laukumā ar 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) otro reizi divu dienu laikā uzvarēja “Taifun”.

Mājinieki spēles rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā. No zilās līnijas pa vārtiem meta Kristaps Skrastiņš, bet Antons Siņegubovs vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu. Trīs minūtes vēlāk viesi panāca neizšķirtu 1:1, bet uzvaras vārtus pirmās trešdaļas 11.minūtē guva Mikus Mintautišķis. Viņš ripu vārtos raidīja no “ūsiņām”.

Noslēdzošajās 20 minūtēs rīdzinieki vairākkārt spēlēja skaitliskajā mazākumā, tomēr spēja nosargāt savus vārtus neskartus. Pēdējās 30 sekundes viesi spēlēja bez vārtsarga, taču neizšķirtu izraut neizdevās.

“Rīga” ar 40 punktiem 44 spēlēs Rietumu grupā ieņem 13.vietu, kamēr “Taifun” ar 45 punktiem 54 mačos atrodas divas pozīcijas augstāk.

Sezonas turpinājumā rīdzinieki aizvadīs četras izbraukuma spēles pēc kārtas. “Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.