“Rīga” pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

11/10/2019 21:00

“Rīgas” komanda piektdien pārtrauca piecu zaudējumu sēriju Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačos.

Rīdzinieki savā laukumā ar 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Maskavas “Dinamo” jaunos hokejistus.

Laukuma saimnieki pirmā perioda otrajā pusē ielaida divus vārtus, bet otrās trešdaļas 13.minūtē Kristaps Skrastiņš samazināja pretinieku pārsvaru un nākamā nogriežņa pirmajā minūtē Arvils Bergmanis izlīdzināja rezultātu. Pamatlaikā un pēc tam papildlaikā vārti netika gūti un mača uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tajā latvieši bija pārāki ar 4:3, uzvaras “bullīti” iemetot Skrastiņam.

Ceturtdien rīdzinieki savstarpējā spēle ciet zaudējumu pagarinājumā – 1:2.

“Rīga” ar 21 punktu 16 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.

Par “Rīga” galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.