“Rīga” piedzīvo piekto zaudējumu pēdējos sešos mačos

28/11/2021 17:12
HK

“Rīgas” komanda svētdien Rīgā cieta neveiksmi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē. “Rīgas” hokejisti Piņķos ar 2:6 (0:2, 1:2, 1:2) otro reizi divās dienās zaudēja Maskavas “Krasnaya Armiya”.

Rīgas vienības labā vārtus spēles 32.minūtē guva Mārtiņš Šulcs, kurš veiksmīgi dabūja atlēkušo ripu vārtu priekšā un raidīja to vārtos. Savukārt otros komandas vārtus spēles 53.minūtē guva Harijs Šmits pēc Artūra Andžāna un Artūra Karašas piespēlēm. Rīdzinieki neveiksmīgi spēlēja mazākumā, viesiem gūstot trīs vārtus vairākumā. Turnīra tabulā “Rīga” Rietumu grupā ar izcīnītiem 28 punktiem 38 mačos ierindojas desmitajā vietā, kamēr grupas līderei “Krasnaya Armiya” ir 63 punkti 36 spēlēs.

Jau ziņots, ka sestdien rīdzinieki šai pašai komandai zaudēja ar 1:4, vienīgos vārtus rīdzinieku labā gūstot Ņikitam Mateiko. “Rīga” iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram. Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas “Dinamo” komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). “Rīgas” komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.