“Rīga” piedzīvo pirmo zaudējumu savā laukumā šosezon

30/09/2019 20:56

“Rīgas” komanda pirmdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā savā laukumā bija spiesti ciest otro zaudējumu sezonā.

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:4 (2:2, 1:1, 0:1) zaudēja Piejūras novada “Taifun” hokejistiem.

Vārtus rīdziniekiem guva Patriks Zabusovs, Rihards Liģis un Jānis Švanenbergs.

Pirmajā periodā mājinieki, kuri pirms šīs spēles bija Rietumu grupas līderi, divreiz izvirzījās vadībā ar Zabusova un Liģa metieniem. Viesi ne tikai atspēlējās, bet otrā perioda sākumā pēc Maksima Doncova metiena arī izvirzījās vadībā – 3:2.

Izlīdzinājumu 37.minūtē panāca Švanenbergs, bet jau trešajā trešdaļā Artjoms Tereščenko lielajā vairākumā, kad noraidījumus viens pakaļ otram bija nopelnījuši Deniss Fjodorovs un Ernests Ošenieks, panāca 4:3 viesu labā. Rīdzinieki vēl nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultāts vairs nemainījās.

Otrdien komandas tiksies atkārtoti.

“Rīga” ar 18 punktiem 11 spēlēs aizvien ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē, taču visas pirmdienas spēles vēl nav beigušās.

Par “Rīga” galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.