“Rīga” piedzīvo zaudējumu MHL spēlē

06/11/2019 21:26

Latvijas komanda “Rīga” trešdien cieta zaudējumu Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē.

Rīgas vienība mājās ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) piekāpās Čehovas “Russkie Vitjazi” komandai.

Latvijas komandu vadībā 12.minūtē izvirzīja Ričards Grīnbergs, bet trīs minūtes vēlāk viesi izlīdzināja rezultātu un otrā perioda vidū pārņēma vadību. Pēc nepilnām piecām minūtēm gan Jevgēņijs Pika ar vārtiem mazākumā panāca 2:2.

Pagalam neveiksmīgas rīdziniekiem bija trešā perioda pirmās astoņas minūtes, kurās laukuma saimnieki trīs reizes palika četratā pret pieciem un visos trīs gadījumos viesi guva vārtus vairākumā. Pēc šī “nokdauna” Rīgas hokejisti vairs nepiecēlās un cieta zaudējumu ar 2:5.

Jau ziņots, ka otrdien savstarpējā mačā rīdzinieki piekāpās ar 4:5.

Rīgas komanda turpinājumā aizvadīs vēl sešas mājas spēles, nākamajās divās nedēļas nogalē tiekoties ar Stupino “Kapitan”.

“Rīga” hokejisti šosezon 25 aizvadītajās spēlēs iekrājuši 31 punktu, kas Rietumu konferencē dod sesto vietu, bet Čehovas vienība ar 23 punktiem 24 cīņās ir desmitajā pozīcijā.

Par “Rīga” galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.