“Rīga” piekāpjas Stupino “Kapitan”

18/02/2021 21:25
HK Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” ceturtdien savā laukumā atkārtotajā spēlē ar Stupino “Kapitan” piekāpās ar 1:6. Rīdzinieki mājās zaudēja Stupino “Kapitan” ar 1:6 (0:3, 1:1, 0:2). Vienīgos vārtus “Rīga” labā mača 24.minūtē guva Gļebs Prohorenkovs, kurš vārtos raidīja veiksmīgi pie viņa atlēkušo vārtsarga atvairīto ripu un panāca 1:3.

Maču rīdzinieku vārtos sāka Svens Sokolovskis, taču pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem, kas tika ielaisti mazākumā, meistarīgi nospēlējot Grigorijam Ponkratovam, viņu 16.minūtē nomainīja Ēriks Vītols. Ponkratovs šajā spēlē pirmajā trešdaļā izcēlās divreiz, gūstot arī uzvaras vārtus.

21. un 22.februārī rīdzinieki sešu mājas spēļu sēriju turpinās ar Čehovas “Russkiye Vityazi”. “Rīga” ar 42 punktiem 54 spēlēs Rietumu grupā ieņem 13.vietu, bet “Kapitan” ar 39 punktiem 60 mačos atrodas 14.vietā. “Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.