“Rīga” pirmajā pārbaudes mačā ielaiž sešus vārtus Sanktpēterburgā

01/08/2021 21:09
Sanktpēterburgas Dynamo

Ļoti neveiksmīgu pirmo spēli staprsezonā aizvadīja Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga”, pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā zaudējot vietējam “Dynamo” ar 0:6.

Pirmā perioda izskaņā Pāvels Volotkins atklāja rezultātu. Mača vidū Leonīds Boikovs realizēja izgājienu pret vārtsargu un dubultoja “Dynamo” pārsvaru. Drīz rīdzinieki iesita savos vārtos, bet nākamajā uzbrukumā Andrejs Bolučevskis panāca jau 4:0.

Pirms trešā perioda sekoja vārtsarga maiņa, taču arī tas neapturēja “Dynamo”. Zahars Ziminovs guva piektos vārtus mājinieku labā, bet drīz sekoja kurioza epizode – rīdzinieki panāca 5:1, bet vārti tika atcelti, jo tos guva hokejists, kurš nebija ierakstīts pieteikumā. Pēdējā minūtē punktu pielika Ivans Čurjukanovs, iemetot ripu tukšos vārtos – 6:0.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs rītdien, plkst. 19:00 pret “SKA-1946”.

Iepriekš vēstīts, ka “Rīgas” galvenā trenera amatā atgriezās Raimonds Vilkoits.