“Rīga” revanšējas “Russkie Vityazi” un pārtrauc piecu zaudējumu sēriju MHL

16/01/2019 21:03

Piecu zaudējumu sēriju šodien pārtraukt izdevies Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) klubam “Rīga”, kas savā laukumā saspringtā cīņā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Čehovas “Russkie Vityazi”.

Rezultātu otrā perioda astotajā minūtē atklāja Kārlis Bucenieks, savukārt uzvaru nesošo ripu cīņas 54. minūtē raidīja Ričards Grīnbergs.

Rīdzinieki tādējādi ne tikai guva pirmo uzvaru pēdējos sešos MHL turnīra mačos, bet arī revanšējās par otrdien piedzīvoto zaudējumu Čehovas klubam pēcspēles metienu sērijā ar 3:4.

MHL kopvērtējumā “Rīga” ar 31 punktu 42 spēlēs Rietumu konferencē atrodas 14. vietā 17 komandu konkurencē, kamēr “Russkie Vityazi” ar 66 punktiem 50 mačos ieņem sesto pozīciju.

Nākamās spēles Aigara Ciprusa vadītajai vienībai paredzētas sestdien un svētdien, kad savā laukumā tiks uzņemta Stupino “Kapitan”, ko vada bijušais Latvijas pieaugušo izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs.