“Rīga” saglabā izredzes pakāpties uz septīto pozīciju

06/03/2020 20:52

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga” piektdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā un ieguva divus punktus cīņā par septīto vietu Rietumu konferencē.

Rīdzinieki mājās ar 4:2 (2:0, 2:2, 0:0) pārspēja turnīra pastarīti Pekinas “ORG Junior”.

Pirmā perioda pēdējās piecās minūtēs Deniss Fjodorovs un Mikus Mintautišķis panāca 2:0 rīdzinieku labā, bet otrās trešdaļas vidū viesi 13 sekunžu laikā panāca neizšķirtu. Perioda otrajā pusē Kristaps Skrastiņš un Kristaps Roķis ar diviem gūtiem vārtiem atjaunoja mājiniekiem vadību un turpinājumā “Rīga” nosargāja savu pārsvaru.

Debiju MHL piedzīvoja vārtsargs Reinis Liepiņš, kurš šosezon bijis laukumā divās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs.

Sestdien regulārā čempionāta pēdējā spēlē abas komandas aizvadīs atkārtotu maču. Uzvaras gadījumā rīdzinieki regulāro čempionātu noslēgs konferences septītajā vietā.

Rīgas komanda ar 74 punktiem 63 spēlēs ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, bet septītajā pozīcijā esošajai Maskavas “Spartak”, kas regulāro turnīru jau noslēgusi, ir tikpat punkti, taču vairāk uzvaru.

Par “Rīga” galveno treneri pērnvasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžera pienākumus turpina pildīt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.