“Rīga” trešajā spēlē pret “Atlant” cieš neveiksmi

29/09/2020 20:52
HK Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga” otrdien jau šīs sezonas trešajā savstarpējā spēlē piekāpās Mitišču “Atlant”.

“Rīga” šo spēli aizvadīja “Arēnā Rīga”, nevis “Inbox.lv” ledushallē Piņķos, kā tas notiek ierasti.

Rīdzinieki ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās “Atlant”, pārtraucot divu uzvarēto spēļu sēriju

Pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, taču iniciatīva piederēja mājiniekiem. “Rīga” hokejisti dominēja arī atlikušajā spēles laikā, otro periodu iesākot ar vairākumu, kas deva rezultātu. Kārlis Bucenieks piespēlēja Antonam Siņegubovam, kurš jau piektajā sekundē panāca 1:0.

Viesiem vairākkārt bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču skaitliskais pārsvars tika izmantots tikai vienreiz. Ņikita Millers otrā perioda 15.minūtē panāca izlīdzinājumu, bet noslēdzošās trešdaļas ievadā jau guva savus un arī komandas otros vārtus.

Rīdzinieki spēles beigās centās atspēlēties ar sešiem vīriem laukumā, taču rezultāts palika nemainīgs.

Abas komandas šosezon tikušās jau divas reizes, kad viesos “Rīga” svinēja uzvaru ar 4:3 un 3:0.

Rīgas komanda ar desmit punktiem deviņās spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu starp 17 komandām.

Šī bija pirmā no sešām mājas spēlēm. Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.