“Rīga” turpina bezcerīgi un piedzīvo sagrāvi MHL čempionātā

26/01/2022 20:48
HK

“Rīgas” komanda trešdien cieta savu 15.zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL). Rīdzinieki viesos ar 0:6 (0:3, 0:2, 0:1) atzina Stupino “Kapitan” komandas pārākumu.

Pēc piekto vārtu zaudēšanas mača 31.minūtē “Rīga” veica vārtsarga maiņu, un Kārļa Mežsarga vietā laukumā devās Artjoms Ļeščenko. Viņš “sausā” nostāvēja 13 minūtes un 32 sekundes, bet tad bija spiests ielaist “Rīgas” vārtos sesto ripu šajā spēlē. Mājinieki pirmos un trešos vārtus iemeta vairākumā.

“Rīga” Rietumu grupā ar izcīnītiem 30 punktiem 50 mačos ierindojas 15.vietā 17 komandu konkurencē. Nākamās cīņas sestdien un svētdien “Rīga” aizvadīs Podoļskā ar “Russkije Vitjazi” vienību. Šajā izbraukumā “Rīga” aizvadījusi sešas no 16 spēlēm. “Rīga” iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas “Dinamo” komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits. MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). “Rīgas” komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.