“Rīga” zaudē tālajā Sahalinā un piedzīvo ceturto neveiksmi pēc kārtas

08/01/2020 10:54

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” trešdien piedzīvoja zaudējumu regulārā čempionāta mačā

“Rīga” viesos ar 3:4 (0:0, 1:3, 2:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās “Sahalinskije Akuli”, piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Uz mājinieku precīzo metienu ar vārtiem otrā perioda astotajā minūtē atbildēja Kristaps Roķis, bet trešdaļas nogalē laukuma saimnieki ātri panāca 3:1. “Rīga” gan izlīdzināja rezultātu, pamatlaika pēdējās sešās minūtēs ar gūtiem vārtiem atzīmējoties Bulatam Gaļimovam un Kārlim Buceniekam.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, kurā 31 sekundi pirms beigām Vladimirs Krotovs atnesa mājiniekiem uzvaru.

Ceturtdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Jau ziņots, ka rīdzinieki šīs izbraukuma sērijas ievadā ar 1:3 un 3:4 zaudēja Usurijskas “Taifun”.

“Riga” šajā izbraukumā devusies tikai ar vienu vārtsargu Bruno Brūveri, jo kluba pirmais numurs Jānis Voris devies palīgā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībai Rīgas “Dinamo”, kas traumu dēļ palikusi bez Aleksandra Salāka un Andreja Makarova.

Turpinājumā Latvijas komanda aizvadīs vēl četrus dueļus, Sanktpēterburgā cīnoties ar SKA-1946 un “Dinamo” komandām. No novembra līdz janvārim “Rīga” aizvada 17 izbraukuma spēles pēc kārtas.

“Rīga” hokejisti šosezon 43 spēlēs izcīnījuši 51 punktu, ieņemot devīto vietu Rietumu konferencē.

Par “Rīga” galveno treneri pērnvasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.