“Rīgai” izbraukumā apraujas piecu uzvaru sērija MHL čempionātā

12/10/2020 15:16
HK

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” pirmdien izbraukumā piedzīvoja neveiksmi, kā rezultātā pārtrūka piecu uzvarēto spēļu sērija.

“Rīga” viesos ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) piekāpās “Tayfun”, kurai tas bija ceturtais panākums pēc kārtas.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, jo pēc Artūra Brikmaņa metiena vadības grožus izdevās iegūt jau pēc četrām spēlētām minūtēm. Perioda turpinājumā rīdziniekiem bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču to izmantot neizdevās, lai arī īsi pēc tam kritienā vārtsargu pārspēja Jānis Švanenbergs.

Rīdzinieki līdz perioda beigām vienus vārtus, spēlējot mazākumā, zaudēja, bet nākamajās 40 minūtēs pretinieku vārtsargu pārspēt neizdevās, lai arī brīžiem pārsvars piederēja tieši viesiem.

Rīgas komandai šī bija piektā spēle sešās dienās. Otrdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet 17.oktobrī jau paredzēta mājas spēle.

“Rīga” ar 20 punktiem 16 spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.