“Rīgai” piešķirti divi tehniskie zaudējumi

Valērijs Kuļibaba
Valērijs Kuļibaba | Foto: HK "Rīga"

“Rīgas” komandai piešķirti divi tehniskie zaudējumi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) 21. un 22.oktobra spēlēs savā laukumā ar Sanktpēterburgas “Dinamo Spb”, pirmdien informēja MHL.

Ņemot vērā, ka “Rīgas” komanda šobrīd atrodas Covid-19 karantīnā, nav iespējams aizvadīt 21. un 22.oktobrī paredzētās spēles pret “Dinamo Spb”.

“MHL disciplinārā komiteja lēmusi “Rīgas” komandai šajos mačos piešķirt tehniskos zaudējumus, vēstīts līgas tīmekļa vietnē.

Jau ziņots, ka uz nenoteiktu laiku pārceltas divas iepriekšējās Rīgas komandas spēles pret Sanktpēterburgas “SKA-Varjagi” vienību, kurām vajadzēja norisināties 17. un 18.oktobrī “Inbox” ledus hallē.

26. un 27.oktobrī rīdziniekiem Maskavā paredzētas četru spēļu izbraukuma pirmās divas cīņas ar Maskavas “Kriļja Sovetov”.

“Rīga” ar 22 punktiem 18 spēlēs Rietumu konferencē ieņem piekto vietu un ir aizvadījusi vairāk spēļu nekā visas pārējās konferences komandas. Turklāt tabulā vēl nav iekļauti tehniskie zaudējumi trešdienas un ceturtdienas mačos.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par