“Rīgai” sausā uzvara agrajā MHL mačā Tālajos Austrumos

23/02/2019 09:34

Latvijas komanda “Rīga” šorīt Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) guva panākumu viesos pār Habarovskas “Amurskie Tigry” – 2:0 (1:0, 1:0, 0:0).

Rezultātu mača septītajā minūtē atklāja Jānis Švanenbergs, bet cīņas 26. minūtē pārsvaru dubultoja Ralfs Vjaters. Spēles otrajā daļā neviena no komandām nespēja iekarot pretinieku cietokšņus, tādējādi rīdzinieki guva panākumu ar rezultātu 2:0.

“Rīga” vārtos lieliski darbojās Niklāvs Rauza, kurš tika galā ar visiem 28 “Amurskie Tigry” hokejistu metieniem un aizvadīja savu ceturto “sauso” spēli šosezon.

Abas komandas rītdien agri no rīta pēc Latvijas laika tiksies atkārtoti. Aigara Ciprusa vadītajai vienībai tā būs sezonas noslēdzošā izbraukuma spēle, jo pēdejie četri MHL pamatturnīra mači paredzēti savu skatītāju priekšā.

“Rīga” jau priekšlaicīgi zaudējusi cerības kvalificēties izslēgšanas turnīram un MHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 46 punktiem 59 dueļos ieņem 13. pozīciju. Par diviem punktiem vairāk ir vienu vietu augstāk esošajai Habarovskas vienībai.