“Rīgai” zaudējums MHL mačā

04/01/2021 21:22

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” pirmdien cieta zaudējumu regulārā čempionāta spēlē. Rīgas hokejisti mājās ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) piekāpās Tulas “Akademija Mihailova” komandai.

Mājinieki iedzinējos nonāca divas minūtes pirms pirmā perioda, bet vēl divreiz “Rīga” tika pārspēta otrās trešdaļas pirmajās trīsarpus minūtēs. Trešā perioda piektajā minūtē Patriks Zabusovs ar tālu metienu pretinieku aizsarga aizsegā vienus vārtus atguva, taču trešdaļas otrajā pusē ciemiņi atjaunoja trīs ripu pārsvaru.

Otrdien abas komandas tiksies atkārtoti. “Rīga” ar 33 punktiem 35 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 12.vietu, kamēr Tulas komanda ar 18 punktiem 37 mačos atrodama 16.pozīcijā. Rīgas komandai 12 mājas spēļu sērija ilgs līdz 14.janvārim. “Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.