Rīgas “Dinamo” oficiāli ievietota karantīnā līdz oktobra sākumam

Rīgas
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komanda Rīgas “Dinamo” ir ievietota karantīnā līdz 5. oktobrim, Latvijas Televīzijai apstiprināja vienības padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

“Dinamo” nākamās spēles paredzētas pret Maskavas “Dinamo” (26.09), Maskavas CSKA (29.09), Maskavas apgabala “Vityaz” (03.10), un “Sochi” (05.10). Jau iepriekš, neskaitot šīs, tika pārceltas trīs citas Rīgas komandas spēles.

Vēl vakar intervijā ar krievu mediju “RIA Novosti” Savickis izteicās, ka KHL direktoru padome nav uzsākusi sarunas par iespējamo sezonas apturēšanu, jo tas “pagaidām nav aktuāli”.

Detalizēti par KHL nespēju tikt galā ar Covid-19 situāciju var lasīt ŠEIT.

Iepriekš KHL prezidents Aleksejs Morozovs ziņoja, ka, gadījumā, ja pamatsastāva hokejisti inficēsies ar Covid-19, klubiem būs atļauts izmantot spēlētājus no fārmkluba un jaunatnes komandas. Gadījumā, ja arī tad neizdosies savākt sastāvu, klubam tiks piešķirts tehniskais zaudējums.

Kā zināms, KHL šobrīd saskaras ar visai nopietnu Covid-19 vilni, jo arvien vairāk inficējas gan spēlētāji, gan klubu personāls, kā dēļ visā līgā teju katru dienu tiek atcelts pa kādai spēlei.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par