Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Marenis iedzīvojies savainojumā

07/10/2019 23:58

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Rihards Marenis iedzīvojies nelielā savainojumā, hokejists apstiprināja portālam “Sportazinas.com”.

Uzbrucējs nespēlēja šodienas mačā pret Maskavas apgabala “Vityaz”, kurā rīdzinieki piekāpās ar rezultātu 1:2, otros vārtus zaudējot mača izskaņā. “Sasitums, nekas traks,” atzina Marenis, kurš noliedza, ka trauma būtu nopietna. Detalizētāk gan par savainojumu hokejists nerunāja.

“Džeki šodien spēlēja ļoti labi,” maču komentēja Marenis. “Beigās pietrūka pavisam nedaudz. Visu spēli demonstrējām labu sniegumu aizsardzībā un [Andrejam] Makarovam vispār cepuri nost – glāba tik daudzos momentos, bet nu nepaveicās beigās. Šī nebija spēle “uzspēlējam un padodamies”. Visu maču nokapājām vienā līmenī, turklāt mūsu izpildījumā bija daudz uzbrukumu.”

Marenis pēdējo spēli aizvadīja pret Maskavas CSKA (1:6). Šajā duelī viņš piedalījās rīdzinieku vienīgajā vārtu guvumā, atdodot rezultatīvu piespēli un spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvietis gan uz ledus pavadīja tikai nepilnas sešas minūtes un acīmredzot savainojumu guva mačā pret CSKA. Iepriekš viņš šosezon ne reizi nebija spēlējis mazāk par 11 minūtēm.

“Dinamo” šobrīd ir astoņu zaudējumu sērija, kas liek ieņemt pēdējo vietu Rietumu konferencē. Latvijas komanda 14 KHL mačos šosezon guvusi tikai trīs uzvaras, no kurām viena ir bijusi pamatlaikā.

Savukārt 26 gadus vecais Marenis 13 šīs sezonas spēlēs ticis pie vienas rezultatīvas piespēles.