“Rīgas” hokejisti MHL mačā uzvar “Spartak” komandu

07/02/2019 21:06

Latvijas komanda “Rīga” ceturtdien izcīnīja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā.

“Rīga” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:2, 0:0) pārspēja Maskavas “Spartak” vienību.

Pirmā perioda vidū mača rezultātu atklāja Ričards Grīnebrgs, bet četras minūtes pirms trešdaļas beigām Patriks Zabusovs pielaboja Artūra Brikmaņa metienu no zilās līnijas un panāca 2:0. Otrā perioda sestajā minūtē viesi vienus vārtus atguva, bet pēc nepilnām četrām minūtēm Renārs Kārkls pēc teicamas pauzes trieca ripu zem vārtu pārliktņa un atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Vēl pēc piecām minūtēm Zabusovs guva jau ceturtos vārtus mājinieku labā, bet divas minūtes vēlāk Niklāvs Rauza bija spiests kapitulēt otro reizi mačā. Trešajā periodā vārti netika gūti, “Rīgai” svinot uzvaru ar rezultātu 4:2.

Piektdien abas komandas tiksies atkārtoti

Ar 51 spēlē izcīnītiem 42 punktiem “Rīga” ieņem 14.vietu Rietumu konferencē, kur “Spartak” ar 61 punktu ir devītajā pozīcijā.