“Rīgas” hokejisti zaudē Mitiščos

18/10/2021 21:34
HK Rīga

“Rīgas” komanda pirmdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā. Rīdzinieki viesos ar rezultātu 3:5 (2:2, 1:2, 0:1) atzina Mitišču “Atlant” pārākumu.

Viesus ar tālu un spēcīgu metienu vadībā izvirzīja Rolans Vasiļjevs, kurš piektajā minūtē panāca 1:0, bet septiņas minūtes vēlāk mājinieki izlīdzināja rezultātu. Perioda 14.minūtē ar metienu bez ripas apstādināšanas Edvards Bergmanis vairākumā atguva vadību, taču pēc 41 sekundes rezultāts atkal kļuva neizšķirts.

Otrā perioda vidū “Atlant” pirmo reizi spēlē ieguva vadību, bet nepilnas trīs minūtes vēlāk Niks Zīle ar raidījumu no zonas vidus panāca 3:3. Četras minūtes pirms perioda beigām mājinieki atgriezās vadībā, bet pamatlaika pēdējā minūtē viņi ieraidīja ripu tukšos “Rīgas” vārtos – 5:3. Rīdzinieki uz pretinieku 50 metieniem atbildēja ar 23 raidījumiem.

Otrdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam rīdzinieki aizvadīs divas spēles izbraukumā pret Maskavas “Krilya Sovetov”. Kopvērtējumā Rīgas vienība Rietumu konferencē ar 12 izcīnītiem punktiem 19 spēlēs ieņem 12.vietu.

Aizvadītās sezonas MHL komandas “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas “Dinamo” treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.