“Rīgas Zeļļi” kļūst par LRTK biedru

24/04/2024 12:22
Nokopēts
Edgars Buļs un Aigars Rostovskis

Pavasaris ir darbīgs ne tikai basketbola laukumā, bet arī ārpus tā – basketbola klubs “Rīgas Zeļļi” oficiāli kļuvis par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru.

“Rīgas Zeļļi” prezidents Edgars Buļs: “Pagājušā gada vasarā “Rīgas Zeļļi” tapšanas laikā liktenis bija lēmis Zeļļus savest kopā ar Rostovska kungu, un jau no pirmās minūtes mums izveidojās lielisks kontakts. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par sadarbību ar Aigaram piederošo BA “Turība”, kas ir kļuvusi par kluba bāzi. Tagad esam nolēmuši attīstīt sadarbību un iesaistīties vēl vienā Aigara organizācijā – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā. Mūsu pievienošanās LTRK ir loģisks solis, jo, tāpat kā Kamera, arī Zeļļi ir tautas veidota organizācija. “Rīgas Zeļļi” ir tautas klubs, kas pilnībā finansēts ar līdzekļiem no privātā sektora, no kuriem lielākā daļa ir vietējie uzņēmēji, līdz ar to Zeļļus var saukt par īstu Latvijas produktu. Ar LTRK palīdzību centīsimies klubam piesaistīt vēl vairāk vietējās uzņēmējdarbības elites, kā arī ārvalstu investorus. Tāpat veicināsim sportisku garu Kameras iekšienē – jau tagad esam ieplānojuši pirmo LTRK & “Rīgas Zeļļi” rīkoto basketbola turnīru, jo sportiska un veselīga vide veicina biznesa attīstību un jaunu ideju rašanos!”

LTRK prezidents Aigars Rostovskis: “Priecājos par “Rīgas Zeļļi” iestāšanos lielākajā Latvijas uzņēmēju organizācijā. Starp biedriem jau ir vairākas nacionālās federācijas, arī futbola klubu pārstāvji, bet no basketbola klubiem Zeļļi ir pirmie kā jau inovatori daudzās lietās. Zeļļiem un LTRK ir daudz kas kopīgs – abas ir tautas organizācijas, uzņēmēju apvienības, abām ir izstrādātas biedru uzņemšanas sistēmas. “Rīgas Zeļļi” akcentē to, kam mēs arī gribam pievērst īpašu uzmanību – proti, ka Latvijas sports ir industrija ar lielu biznesa potenciālu. Pats personīgi esmu kļuvis par aktīvu Zeļļu biedru un ar lielu entuziasmu sekoju kluba attīstībai. Tāpat pavisam drīz kopā ar Zeļļiem noorganizēsim LTRK basketbola turnīru, veicinot Kameras biedru tīklošanos sportiskā atmosfērā.”

LTRK dibināta 1934. gadā, un tā ir lielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies nepilni 6000 biedru, kas sastāv no visu reģionu un nozaru mikro, makro un vidējiem uzņēmumiem, asociācijām, pilsētu uzņēmēju klubiem un citām uzņēmēju apvienībām. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) biedre.

“Rīgas Zeļļi” savā debijas sezonā izcīnīja augsto 6. vietu Latvijas-Igaunijas līgas regulārajā sezonā un iekļuva izslēgšanas spēlēs, kā arī iekļuva Latvijas kausa finālā. Savukārt Latvijas Basketbola Līgā (LBL) ir izdevies sasniegt pusfinālu jeb top4. Pirmo LBL pusfināla spēli Zeļļi aizvadīs piektdienas vakarā (26.aprīlī) plkst. 19:00, izbraukumā tiekoties pret BK “Ventspils”, savukārt 29. aprīlī aizvadīs pirmo sērijas mājas spēli plkst. 19:30 “Daugavas sporta namā”. Biļetes iespējams iegādāties mobilajā lietotnē “Rīgas Zeļļi” un Passportix.eu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.87
4.42
3.85
2.6
3.7
2.5
2.5
3.4
2.75
1.25
6.25
9.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām