Rihertam par izteicieniem tiesneša virzienā piespriesta vienas spēles diskvalifikācija

26/09/2023 20:44
Nokopēts
Andris Riherts

“Metta” galvenais treneris Andris Riherts saņēmis vienas spēles diskvalifikācijas uz nākamo virslīgas spēli, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK).

Riherts saņēmis viena mača diskvalifikāciju par aizvainojošiem izteicieniem vērstiem pret spēles tiesnešiem 23.septembra virslīgas spēlē “Metta” – “Tukums 2000″/”Telms”. Par necenzētiem izteicieniem vērstiem pret spēles tiesnešiem tajā pašā mačā vienas spēles diskvalifikācija piemērota “Metta” prezidentam Ģirtam Mihelsonam.

Tajā pašā spēlē divas dzeltenās kartītes dabūjušais “Metta” aizsargs Rendijs Šibass saņēmis divu maču diskvalifikāciju un 140 eiro naudas sodu. Viņš sodīts pēc disciplinārā reglamenta pielikuma punkta par aizvainojošu, nepieklājīgu vārdu, izteicienu vai žestu lietošanu vai par mešanu ar priekšmetu vai par apzinātu brīdinājuma saņemšanu.

Iepriekš par tāda paša punkta pārkāpšanu vienas spēles diskvalifikāciju kausa izcīņā saņēma Tukuma komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers, kuram tagad papildus piespriests arī 70 eiro naudas sods.

Par sarkanajām kartītēm iepriekšējā kārtā vienas spēles diskvalifikāciju saņēmuši Vladislavs Fjodorovs (“Metta”), Alans Enju (Salaspils “Super Nova”), Režinaldu Ramiriss (“Auda”) un Gaušu (“Valmiera”), bet sakrāto brīdinājumu dēļ viena mača diskvalifikācijas piemērotas arī Deņisa Rogovam, Kristiānam Kaušelim (abi – “Tukums 2000″/”Telms”), Antonijam Černomordijam (“Riga”), Kristoferam Rēķim, Jānim Skābardim (abi – “Metta”), Dāvim Mārcim Valmieram, Andrejam Adamovičam (abi – “Jelgava”), Božo Mikuličam, Abiodunam Ogunniji (abi – “Auda”), Meisam Diopam (“Valmiera”) un Vitālijam Jagodinskim (RFS).

Riherts emocionāli komentē problēmas Latvijas izlasē un futbolā kopumā

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.29
4.24
1.59
1.48
4.52
6.52
4.63
3.72
1.76
2.59
4.33
2.48
4
3
2.1
1.54
-
2.47
1.5
3.9
5.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām