“Rockets” ĢM: Hārdens ir super gudrs basketbolists

Derils Morijs un Džeimss Hārdens, sportazinas.com
Derils Morijs un Džeimss Hārdens | Foto: Bill Baptist/NBAE

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Hjūstonas “Rockets” ģenerālmenedžeris veltījis atzinīgus vārdus komandas galvenajam trenerim Maikam D’Antoni un līderim Džeimsam Hārdenam.

“Treneris D’Antoni, manuprāt, ir viens no visu laiku labākajiem treneriem. Es ceru, ka viņš izcīnīs titulu. Viņš ir viens no visu laiku lieliskākajiem vadītājiem un lielisks partneris. Man patīk, kā viņš strādā. Viņš tiek iesaistīts arī visos komandas lēmumos un darbībās,” treneri vērtē Morijs.

“Hārdens ir super gudrs basketbolists. Viņš spēj izdomāt, kā spēlēt ar Robertu [Kovingtonu], kā spēlēt ar Raselu [Vestbruku], kā vispār saprasties ar visiem mūsu puišiem,” Hārdena prasmes komentēja ģenerālmenedžeris.

“Ar šo kodolu – Hārdenu, Vestbruku, Kovingtonu, Entoniju Takeru un Ēriku Gordonu – var sasniegt ļoti daudz. Tas ir patiešām spēcīgs sastāvs. Varbūt mēs neesam 1996. gada Čikāgas “Bulls”, bet domāju, ka mēs esam komanda, kas var izcīnīt titulu katrā sezonā, ieskaitot šo gadu,” saka Morijs.

Jau ziņots, ka 12. martā NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Pagaidām nekas neliecina par to, ka tas varētu atsākties tuvākajā laikā, taču līgas vadība saglabā cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Situāciju apgrūtina tas, ka prognozes par koronavīrusa pandēmijas beigām stipri atšķiras. Piemēram, Kanādas pilsētā Toronto visi masu pasākumi ir aizliegti līdz pat 30. jūnijam. Viedoklis regulāri mainās arī klubu un līgas pārstāvjiem. Tā, Dalasas “Mavericks” īpašniekam Markam Kjūbenam šobrīd nav ne jausmas, kad varētu turpināties sezona, lai gan iepriekš viņš pauda viedokli, ka tas varētu notikt maija vidū.

“Rockets” pirms sezonas apturēšanas 64 spēlēs izcīnīja 40 uzvaras, ieņemot sesto vietu Rietumu konferencē.

“Rockets” ievieš revolūciju un mēģina mainīt basketbolu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par