“Rockets” sastāvam centīsies piesaistīt “76ers” zvaigzni

Džimijs Batlers, sportazinas.com
Džimijs Batlers Foto: 76ers.com

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Hjūstonas “Rockets” centīsies piesaistīt vēl vienu zvaigzni, ziņo medija “Houston Chronicle” apskatnieks Braiens Smits.

“Rockets” brīvo aģentu logā aktīvi centīsies komandai piesaistīt Filadelfijas “76ers” zvaigzni Džimiju Batleru, kurš būs brīvā aģenta statusā. Komandas vadība vēlas izveidot nosacītu lielo trijnieku ar Batleru, Džeimsu Hārdenu un Krisu Polu.

Batlers aizvadītajā sezonā no Minesotas “Timberwolves” tika aizmainīts uz Filadelfijas “76ers”, bet kopumā regulārās sezonas laikā viņš guva vidēji 18,7 punktus 65 spēlēs, bet izslēgšanas turnīra 12 cīņās atzīmējās ar 19,4 punktiem.

Jau ziņots, ka Hārdena un Pola starpā izveidojies konflikts, jo pieredzējušais Pols nevarot laukumā sadzīvot ar Hārdenu. 34 gadus vecais Pols vēlas būt pieredzējušais līderis, kuru klausa citi komandas biedri, pat Hārdens. Pols, būdams saspēles vadītājs, vēlas būt trenera lomā, nosakot, kādas kombinācijas tiks spēlētas.

Komandai ir zināmas problēmas ar Pola līgumu, jo basketbolists, kurš šobrīd nav savā labākajā fiziskajā kondīcijā traumu dēļ, gaidāmajā sezonā saņems 38,5 miljonus dolāru, bet nākamajās divās sezonās 41,4 un 44,2 miljonus.

Maiņās iesaistīt Polu ir sarežģīti, jo neviena komanda nevēlēsies uzņemties tādu “smagumu”. Interesantu versiju izteicis “The Ringer” apskatnieks Kriss Raiens, kurš uzskata, ka “Rockets” varētu mēģināt aizmainīt Hārdenu, kurš nākamajās divās sezonās saņems attiecīgi 38,2 un 40,6 miljonus dolāru.

“Hārdenam ir palikuši vēl trīs četri gadi, kad viņš spēlēs savā augstākajā līmenī,” sacīja Raiens, kurš uzskata, ka “Rockets” būtu jādomā par nepopulāru lēmumu pieņemšanu. “Varbūt “Rockets” vajadzētu apsvērt ideju aizmainīt viņu un komandas saspēli būvēt ap Polu?”

Hjūstona, mums ir problēma: Vai tagad tur izskatās sliktāk kā pie “Knicks”?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par