Ronaldu treneris pie pēdējās iespējas tomēr netiek

13/04/2023 17:38
Nokopēts
Rudī Garsija

Saūda Arābijas čempionāta komanda “Al Nassr”, kurā spēlē portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, paziņojusi par sadarbības pārtraukšanu ar tās stūrmani Rudī Garsiju.

“Pēc abpusējas vienošanās komandu atstājis galvenais treneris Rudī Garsija. Valdes un visa kluba vārdā vēlamies pateikties Rudī un viņa palīgiem par lielisku darbu astoņu mēnešu garumā,” teikts “Al Nassr” paziņojumā.

Jau vakar par šāda scenārija iespējamību ziņoja ESPN. Lai gan komanda pēdējās astoņās spēlēs tikusi pie septiņām uzvarām, klubs nav spējis pakāpties uz pirmo vietu turnīra tabulā, kas komandas vadībai lika apšaubīt trenera nākotni. Speciālista pozīcijas klubā pasliktināja arī saspīlētās attiecības ar Ronaldu.

Medijs: Ronaldu pārstāvētā kluba trenerim dota viena spēle, lai saglabātu amatu

Nākamajā spēlē “Al Nassr” tiksies ar niknāko sāncensi “Al-Hilal” – klubu, kurš izteicis iespaidīgus piedāvājumus Lionelam Mesi.

Kā vēsta Spānijas medijs AS, tad “Al Nassr” izteicis divu gadu piedāvājumu par 100 miljoniem eiro A sērijas vienības “Roma” galvenajam trenerim Žuzē Mourinju, kas viņu padarītu par pasaules apmaksātāko treneri. Taču portugālis atteicis, norādot, ka vēlas turpināt darbu Romas vienībā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām