Rubīns aktīvs spēka spēlē pret bijušo klubu, “Senators” pirmssezonu iesāk ar zaudējumu (VIDEO)

24/09/2022 22:33
Kristiāns Rubīns

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kristiāns Rubīns un Otavas “Senators” pirmssezonas pirmajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 1:4 atzina latvieša bijušā kluba Toronto “Maple Leafs” pārākumu.

Rubīns uz ledus pavadīja 14 minūtes un 40 sekundes, minūti un 40 sekundes spēlējot skaitliskajā mazākumā. Aizsargs sev atvēlētajā laikā veica piecus spēka paņēmienus, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1. Latvietis darbojās trešajā aizsargu pārī kopā ar kanādieti Maksansu Genetu.

Pirmajā periodā vadībā izvirzījās “Senators”, kad trešdaļas vidū ar precīzu metienu atzīmējās jaunais talants Tims Šticle. Tikmēr otrajā periodā “Maple Leafs” veica izšķirošo triecienu, gūstot trīs vārtus nedaudz vairāk kā divās minūtēs.

Vispirms vārtus guva Džastins Hols, Deniss Malgins un Alekss Stīvzs. Tikmēr minūti un 19 sekundes pirms pamatlaika beigām ripu jau tukšos “Senators” vārtos raidīja Stīvzs, tiekot pie sava otrā vārtu guvuma spēlē.