Šabala nerealizē 11 metru sitienu, taču gūst vārtus ”Podbeskidzie” zaudējumā

21/11/2017 21:33
sabala, sportazinas

Latvijas izlases un ”Podbeskidzie” smailes uzbrucējs Valērijs Šabala šovakar Polijas pēc spēka otrajā līgā cīnījās pret ”Stal Mielec” vienību. Šabalas pārstāvētā komanda gan zaudēja, tomēr latvieša kontā viens vārtu guvums.

Pirmais puslaiks Šabalas pārstāvētajai komandai nebija no labākajiem. 40. minūtē savos vārtos bumbu iesita Pāvels Oleksi, bet pašā puslaika izskaņā rezultātu viesu komandas sastāvā dubultoja Mateužs Čolevjaks – 2:0 pēc 45 minūtēm.

Otrajā spēles nogrieznī situāciju cerīgāku padarīja uz maiņu nākušais Pāvels Tomčiks, kurš panāca 1:2. ”Stal Mielec” veica visas trīs maiņas, tomēr astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām nopelnīja 11 metru sitienu uz saviem vārtiem. Pie bumbas stājās latviešu uzbrucējs, taču savu iespēju neizmantoja.

Pēc divām minūtēm Šabala gan izlaboja savu kļūdu un pēc komandas biedra centrējuma iesita bumbu tīklā, izlīdzinot rezultātu – 2:2. ”Podbeskidzie” gan neprata neizšķirtu noturēt un 89. minūtē zaudēja vārtus, ciešot sāpīgu zaudējumu.

Šabalam tas bija piektais vārtu guvums ”Podbeskidzie” rindās. Pēc aizvadītām 18 spēļu kārtām ”Podbeskidzie” turnīra tabulā atrodas 11. vietā 18 komandu konkurencē, tomēr labā ziņa ir tā, ka komandu no pirmajā vietā esošās ”Odra Opole” šķir salīdzinoši maz jeb 10 punkti.