Šabala sit rezultatīvi Polijā, Gutkovskim neveiksme

22/08/2018 22:48

Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala guvis vārtus Polijas pēc spēka otrās līgas turnīrā, palīdzot savai “Podbeskidzie” komandai tikt pie uzvaras. Tikmēr neveiksmi piedzīvoja cits latviešu uzbrucējs, Vladislavs Gutkovkis, kurš aizvadīja 90 minūtes “Termalica” neveiksmē.

Šabala devās “Podbeskidzie” pamatsastāvā pret Poznaņas “Warta”. 23 gadus vecais latviešu uzbrucējs 72. minūtē guva vārtus, otro reizi sezonā atzīmējoties ar rezultatīvu sitienu. Komanda tika pie pārliecinošas 4:1 uzvaras. “Podbeskidzie” ar desmit punktiem kopvērtējumā ierindojas trešajā vietā, taču konkurentēm spēle rezervē.

Vladislavs Gutkovskis un “Termalica” izbraukumā tikās ar “Suwalki” futbolistiem. Latvietis aizvadīja pilnu spēli, taču komanda piekāpās pretiniekiem ar 2:3. “Termalica” tā bija trešā neveiksme līgā, turklāt izcīnīti vien pieci punkti. Tas uzbrucēja komandai dod tikai 14. vietu 18 vienību konkurencē.

Gutkovskis sezonas sešās spēlēs guvis trīs vārtus, kas jau ir tikpat, cik visā iepriekšējā sezonā kopā, taču jāatceras, ka “Termalica” spēlē pēc spēka otrajā līgā.

Jau vēstījām, ka pagājušajā nedēļā Nīderlandes pirmās divīzijas komandā “Cambuura” debitēja latviešu pussargs Andrejs Cigaņiks, aizvadot pilnu spēli.