“Sabres” apskatnieks: Girgensona vārtu guvums bija kā balva par viņa uzticamību

02/01/2023 12:01
Zemgus Girgensons

Nacionālās hokeja līgas (NHL) apskatnieks Metjū Fērbērns medijā “The Athletic” slavējis Bufalo “Sabres” uzbrucēju Zemgu Girgensonu par viņa vārtu guvumu un to, ka latvieša gols bija kā balva par viņa smago darbu šosezon.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī  “Sabres” ar 1:3 piekāpās Otavas “Senators”, tādējādi pārtraucot sešu uzvaru sēriju. Taču par patīkamu mirkli latviešu faniem parūpējās Girgensons, kurš guva savus ceturtos vārtus šosezon. Girgensons otrās trešdaļas septītajā minūtē realizēja pretuzbrukumu, izraujoties viens pret “Senators” vārtsargu Antonu Forsbergu un skaisti viņu nomānot tobrīd panāca  1:1. Apskatnieks veltīja atzinīgus vārdus Girgensonam par to, ka viņš palīdzējis “atvērties” “Sabres” jaunajam uzbrucējam Peitonam Krebsam, gan arī par viņa sniegumu.

“Girgensons pret “Senators” ar veiklu izgājienu guva vārtus. Tā bija kā piemērota balva spēlētājam, kurš ir bijis tik uzticams, kā neviens cits. Tieši viņa cīņa un presings noveda pie izspēles līdz tukšiem vārtiem, kas ceturtdien palīdzēja [Kailam] Okposo pabeigt savu “hat-trick”. Zemgus arī palīdzēja savai uzbrukuma maiņai ievērojami palielināt xG rādītāju – tieši viņa virknējums pēdējā laikā bijis Bufalo viens no spilgtākajiem punktiem,” teica Fērbērns.

Girgensons šosezon guvis 10 (4+6) punktus. Nākamais mačs Bufalo vienībai paredzēts naktī uz trešdienu izbraukumā pret Vašingtonas “Capitals”.

Girgensons: Mums bija savas iespējas, taču ne viss gāja mūsu virzienā

Girgensons apspēlē “Senators” vārtsargu un gadu iesāk ar skaistu vārtu guvumu (VIDEO)