“Sabres” un Girgensonam sausais zaudējums pret “Lightning” (VIDEO)

29/11/2017 08:28
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Šonakt kārtējo spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīja latvietis Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība ar 0:2 atzina Tampabejas “Lightning” pārākumu.

Mača rezultātu pirmās trešdaļas 17. minūtē atklāja Mihails Sergačevs, bet otrajā periodā Dens Girardi rezultāta starpību dubultoja. Atlikušajā spēles laikā vārti netika gūti un spēle noslēdzās ar “Sabres” negatīvo 0:2.

Zemgus Girgensons laukumā devās ceturtajā maiņā un spēlēja 8:47 minūtes. Tajā laikā latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visus 34 metienus atvairīja “Lightning” vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, kurš vēl pirms pāris gadiem ar Kristeru Gudļevski dalīja spēles laiku AHL klubā.

“Sabres” sausā palika jau otro maču pēc kārtas –  pirms trim dienām ar 0:3 tika zaudēts Monreālai. “Sabres” kopumā zaudējusi deviņās no pēdējām desmit spēlēm un turnīra tabulā ieņem priekšpēdējo vietu.