Sabulis kļuvis par Latvijas motokrosa čempionu MX1 klasē

20/09/2021 14:50
Kārlis Sabulis

Kārlis Sabulis svētdien kļuva par Latvijas motokrosa čempionu MX1 klasē, informē viņa pārstāvētā komanda “MX Moduls”.

Sabulis noslēdzošajā Latvijas motokrosa čempionāta posmā Dobelē, abu braucienu summā finišējot otrajā vietā, izcīnīja Latvijas čempiona titulu MX1 klasē. “Latvijas čempionāts ir noslēdzies, esmu izcīnījis titulu MX1 klasē, par ko esmu ļoti priecīgs. Lai arī noslēdzošā posma braucienos finišēju otrajā vietā, ar to pietika. Ne vienmēr vajag uzvarēt, lai izcīnītu titulu. Šoreiz mana stabilitāte atmaksājās,” tiek citēts uzvarētājs.

Viņš piebilst, ka šī motokrosa sezona ir bijusi raiba, taču motosportistu priecē, ka “izdevās sakost zobus un uzvarēt”. “Tagad gatavojos Nāciju motokrosam, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē Itālijā,” stāsta Sabulis. Viņš šosezon startēja visos Latvijas motokrosa čempionāta posmos. Pirmajā posmā tika izcīnīīta otrā vieta, otrajā posmā – uzvara, trešajā un ceturtajā posmā – atkal otrā vieta.

“Sabulis šosezon ir labi pastrādājis. Pirms sezonas viņš piedalījās  dažādās nometnēs gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām, un varēja redzēt izaugsmi jau pirmajos sacensību posmos,” gandarīts ir arī “MX Moduls” valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons. Viņš informē, ka vienās no ADAC sērijas sacensībām sportists krita un guva traumu un sezonas atlikušajos posmos brauca ar rezervi. Sabulis šogad kļuva arī Igaunijas čempionu MX1 klasē un “Vaidavas kausa” ieguvēju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…