Sabulis triumfē Igaunijas čempionātā motokrosā

06/09/2021 11:22
Kārlis Sabulis

Latvijas sportists Kārlis Sabulis aizvadītās nedēļas nogalē kronēts par Igaunijas čempionu motokrosā, informē viņa pārstāvētā komanda “MX Moduls”. Sabulis kopumā piedalījās piecos Igaunijas čempionāta posms un kopvērtējumā svinēja uzvaru MX1 klasē. Igaunijas čempionāta piektajā posmā, kas norisinājās aizvadītās nedēļas nogalē, Sabulis abos braucienos izcīnīja trešo vietu un arī summā bija trešais.

“Šis bija interesants sacensību posms. Kvalifikācijā kaut kas nebija kārtībā ar manu sacensību motociklu, tāpēc abus braucienus startēju ar treniņu “moci”. Padevās starti, bet līdz galam nespēju tikt galā ar igauņu piedāvāto ātrumu. Ņemot vērā, ka cīnījos par čempiona titulu, stress bija lielāks nekā citos sacensību posmos,” sarunā ar komandu neslēpj sportists.

“Prieks, ka finišēju abos braucienos un varēju kāpt uz goda pjedestāla. Vislielākais prieks par izcīnīto Igaunijas motokrosa čempiona titulu. Cenšos un daru visu, cik vien labi varu. Paldies klubam “MX Moduls” un maniem atbalstītājiem, faniem,” piebilst Sabulis. Pirmajā Igaunijas motokrosa čempionāta posmā Sabulis izcīnīja uzvaru, otrajā un trešajā etapā bija otrais. Ceturtajā posmā viņš finišēja ceturtajā vietā.

“Man ļoti patika Igaunijas motokrosa čempionāts. Labas kvalitātes trases, labi organizētas sacensības, spēcīga konkurence,” papildina čempions. Sabuļa tālākajos plānos ir dalība Latvijas čempionāta trešajā posmā, kas 12.septembrī notiks Cēsīs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…