“SACRAMENTO” uzvar pirmajā pusfinālā un pārstāvēs Latviju “CEE Champions”

06/09/2021 20:42

Vakardien visas dienas garumā tika aizvadīta Latvijas slēgtā kvalifikācija uz “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) “Central & Eastern Europe Championship” (CEE Champions) galveno turnīru, kurā 32 komandas no 19 valstīm sacentīsies par 20 000 ASV dolāru balvu fondu.

Latvijai tika piešķirtas divas vietas, kuras varēja iegūt vispirms pārvarot atvērto kvalifikāciju un vakardien starp astoņām labākajām komandām notiekošo slēgto kvalifikāciju, kas tika izspēlēta pēc “Single-Elimination Best-of-3” principa. Plašāku informāciju par turnīru iespējams uzzināt ŠEIT.

Pirmajā pusfinālā tikās “SACRAMENTO” vienība un vēl nesen “Optibet CS:GO Latvijas līgas” finālā spēlējusī “Medieval RIGA” komanda, kurā gan šoreiz pieredzējušo spēlētāju “ayriks” aizstāja “whitezins”. Divās spēlēs virsroku guva “SACRAMENTO” ar rezultātu 2:0 (16:8 un 16:11).

“Medieval RIGA” ceļā uz pusfinālu, ceturtdaļfināla cīņā divu spēļu summā ērti uzveica “M1NDSET” vienību ar rezultātu 2:0 (16:12 un 16:7), savukārt “SACRAMENTO” uzvarēja citu “Medieval” organizācijas komandu “Medieval RIGA Academy” ar rezultātu 2:0 (16:8 un 16:9).

Pusfināla cīņa starp “SACRAMENTO” un “Medieval RIGA” sākās “Vertigo” kartē, kas bija “Medieval RIGA” izvēle. Spēles sākums iezīmējās ar “SACRAMENTO” pārliecinošu sniegumu, kas ieveda “Medieval RIGA” vienību ekonomiskās grūtībās vairumā raundu. Tas rezultējās ar 10:2 vadību par labu “SACRAMENTO” kontrateroristu pusē, ko sekmēja spēlētājs “defry”, līdz tam atzīmējoties ar 20 “killiem”.

Līdz puslaika beigām “Medieval RIGA”, pēc taktiskās pauzes pamainot taktiku un ātri ieņemot A punktu, kad arī beidzot viens no komandas līderiem “1nspireRed” sāka rādīt atbilstošu sniegumu, spēja trīs raundus atspēlēt. Pēc pirmā puslaika vadībā palika “SACRAMENTO” ar rezultātu 10:5.

Otrajā puslaikā “SACRAMENTO” turpināja rādīt savu dominanci un līdera pienākumus no “defry” pārņēma spēlētājs “Dern1er”. Panākot savai komandai “match-point” situāciju ar rezultātu 15:6, abi minētie spēlētāji bija pārliecinoši labākie serverī attiecīgi ar 23 “killiem” “Dern1er” un 22 “killiem” “defry”, kurš lielāko daļu no tiem sakrāja jau pirmajā puslaikā.

“Medieval RIGA” spēja vēl divus raundus atspēlēt, kas noveda “SACRAMENTO” komandu pie ekonomiskām grūtībām 24. raundā. Tomēr tā ietekmē aizvadot “eco” raundu, “SACRAMENTO” spēja apliecināt savu pārspēku tik un tā, kad viņu līderi – “defry” un “Dern1er” atrada divus svarīgus “killus”, atņemot “Medieval RIGA” labākos ieročus. Snaiperis “AWP” nonāca “SACRAMENTO” komandas šī ieroča speciālista “MyLastMinion” rokās, kura spējas varēja iepazīt arī aizvadītajā “Optibet CS:GO Latvijas līgā”, kur viņš startēja “coluant-” komandā ar vārdu “MyLastChance”. Viņš ātri nošāva divus pretiniekus, kas noveda pie “SACRAMENTO” komfortablas uzvaras ar rezultātu 16:8.

Otrās spēles karti izvēlējās “SACRAMENTO” un tā bija “Nuke”. Pirmais puslaiks abu komandu izpildījumā bija gana līdzvērtīgs, kas izpaudās gan “killu”, gan uzvarēto raundu daudzumā. Tomēr pirms puslaika beigām “SACRAMENTO” uzbrukumā spēja vinnēt trīs bezatbildes raundus, panākot rezultātu 9:6. To sekmēja spēlētājs “imposonyy”, kurš bija labākais serverī ar 17 “killiem”.

Kas “Medieval RIGA” neizdevās pašu izvēlētajā kartē, tas, šķiet, sāka izdoties šajā spēlē. Beidzot sekmējās rast risinājumus “SACRAMENTO” gājieniem, kad otrā puslaika ievadā “Medieval RIGA” kopīgām pūlēm izdevās izlīdzināt rezultātu uz 9:9.

Līdzīgā cīņa gan neturpinājās ilgi un “DZHEIJWEPE” ar 24 “killiem” nespēja glābt “Medieval RIGA” komandu no zaudējuma, jo “SACRAMENTO” vienībā uzmirdzēja atkal jauni līderi – “imposonyy” nošaujot 24 pretiniekus un iepriekš minētais “MyLastMinion” bija labākais ar 27 “killiem”. “Medieval RIGA” komandā šoreiz šādi līderi neatradās un tas noveda pie likumsakarīgas “SACRAMENTO” uzvaras ar rezultātu 16:11.

Tas nozīmē, ka “SACRAMENTO” ieguva pirmo no divām vietām uz “CEE Champions” galveno turnīru, kas norisināsies no 11. līdz 31. oktobrim.