Samoa PK regbijā mačā apspēlē Krieviju

Krievijas regbija izlase, sportazinas.com
Krievijas regbija izlase | Foto: twitter.com/rugbyworldcup

Samoa regbija izlase otrdien Japānā atspēlējās pret Krieviju un guva uzvaru savā pirmajā Pasaules kausa spēlē A apakšgrupā ar 29:9 (5:6).

Lai arī Alapati Lejua 15.minūtē vadībā ar piezemējumu izvirzīja Samoa valstsvienību, taču realizācijas sitiens nesanāca, un pēc diviem precīziem Jurija Kušnarjovs ar 6:5 izvirzīja vadībā krievus.

Pēc tam dažu minūšu laikā divas dzeltenās kartītes un 10 minūšu noraidījumus par sitienu ar plecu galvā nopelnīja Samoa spēlētāji Rejs Līlo un Motu Matū, atstādami komandasbiedrus 13 cilvēku sastāvā pret Krievijas 15 regbistiem. Tomēr Samoa izturēja bez ielaistiem punktiem.

Otrā puslaika sākumā uz Samoa piezemējumu Krievija atbildēja ar vēl vienu Kušnarjova dropgolu, pietuvojoties līdz 9:10, taču pēc tam punktus guva tikai salu valsts pārstāvji, kuri pret pagurstošajiem krieviem mača beigās atraisījās un vēl četrreiz veica piezemējumus, uzsākot turnīru ar 34:9.

Sliktākā ziņa ir Afaesetiti Amosas gūtais savainojums pēc paša veiktā piezemējuma otrā puslaika sākumā, kuru ar rupju paņēmienu sagādāja Kirils Gotovcevs, par to izpelnoties dzelteno kartīti un 10 minūšu noraidījumu. Šajā laikā salinieki guva 17 punktus, nodrošinot uzvaru.

Lejua un Eds Fidovs katrs divreiz piezemēja bumbu krievu ieskaites laukumā un sakrāja pa 10 punktiem, kamēr pretiniekiem visus deviņus punktus guva Kušnarjovs.

A grupas vadībā ar pieciem punktiem izvirzījusies Samoa, pieci punkti ir arī Īrijai un Japānai, bet bez punktiem ir vienu zaudējumu ir Skotija un ar diviem – Krievija.

Pasaules kausa izcīņa regbijā norisināsies līdz 2.novembrim, par prestižo trofeju cīnoties planētas 20 spēcīgākajām izlasēm. Turnīra mačus tiešraidē translē Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

No astoņām Pasaules kausa izcīņām trijās uzvarējusi Jaunzēlande, pa diviem tituliem ir Austrālijai un Dienvidāfrikas Republikai, bet viena trofeja ir Anglijai.

Pirms četriem gadiem turnīrs notika Anglijā, kur finālā Jaunzēlande ar 34:17 pārspēja Austrāliju.

Kāda no Āzijas valstīm Pasaules kausu regbijā uzņem pirmo reizi vēsturē, bet pēc četriem gadiem turnīrs notiks Francijā.let

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par