“Senators” pieņem stratēģisku lēmumu un atlaiž ilggadēju komandas hokejistu

Bobijs Raiens
Bobijs Raiens | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” pieņēmusi stratēģisku lēmumu un atlaidusi ilggadējo vienības uzbrucēju Bobiju Raienu, ziņo Ziemeļamerikas žurnālisti.

Otava izpirks 33 gadus vecā Raiena atlikušo līgumu, kura ilgums bija līdz 2022. gadam, un viņš varēs pievienoties jebkurai citai līgas vienībai.

“Biju mazliet pārsteigts, taču saprotu šādu lēmumu,” žurnālistam Aienam Mendesam sacīja Raiens. “Otavas “Senators” ir daudzsološa un gados jauna komanda, kurai priekšā ir daudz spožas sezonas.”

Vēl vasarā Raiens vietējiem Otavas medijiem sacīja, ka atkal ir savā labākajā formā pēc tam, kad viņš atguvās no alkohola atkarības. Izpērkot viņa līgumu, “Senators” ietaupīs gandrīz četrus miljonus algu resursos katrā no nākamajām divām sezonām.

“Senators” līdz ar Raiena atlaišanu vēl vairāk nokrita zem algu grīdas. Lai šosezon tajā iekļautos, komandai spēlētāju algās vēl būs nepieciešams izmaksāt 22 miljonus dolāru.

Lai arī Raienam, visticamāk, priekšā būtu vēl dažas kvalitatīvas sezonas, viņš neiederas pašreizējā “Senators” modelī, jo klubā tiek veikta sastāva pārbūve. Jāatgādina, ka Otavas klubs joprojām domā, vai pagarināt līgumu ar latviešu uzbrucēju Rūdolfu Balceru.

Raiens Otavā spēlēja kopš 2013. gada, šajā vienībā aizvadot septiņas sezonas, bet pirms tam viņš pārstāvēja Anaheimas “Ducks” komandu. NHL viņam kopumā ir 833 regulārā čempionāta spēles, kurās uzbrucējs sakrājis 555 (254+301) punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par