Sentpjērs paziņo savu UFC cīkstoņu reitingu

Žoržs Sentpjērs, sportazinas.com
Žoržs Sentpjērs | Foto: MMA Fighting

Bijušais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions divās svara kategorijās nosaucis, viņaprāt, trīs labākos UFC cīkstoņus.

“Habibam Nurmagomedovam noteikti jābūt starp labākajiem. Arī Džonam Džounsam. Vēl ir , domāju, viņš ir grūti uzvarams. Ja paskatīsieties uz viņa sasniegto, tad sapratīsiet, ka viņam ir ļoti labi rezultāti,” viedokli pauda cīkstonis.

“Džounss, Sehudo un Habibs. Nedrīkst aizmirst arī par Amandu Nunjesu. Viņa ir viena no visu laiku labākajām sievietēm cīkstonēm,” atzina Sentpjērs.

Habibs ir esošais vieglā svara čempions. Šo titulu viņš nosargāja 7. septembrī, trīs raundu cīņā pieveicot amerikāni Dastinu Porjē. Par šo maču Krievijas pārstāvis nopelnīja sešus miljonus ASV dolāru (ap 5,4 miljoniem eiro). Nurmagomedova bilance ir 28-0.

Džouns (25-1) ir UFC čempions vieglajos smagsvaros. 2019. gada marta sākumā viņš UFC 235 sacensību ietvaros piecos raundos uzveica Entoniju Smitu un saglabāja savu jostu.

Tikmēr Sehudo (15-2) ir čempions vieglākajā svarā. Jūnijā cīkstonis ar tehnisko nokautu pieveica Marlonu Moraešu un tagad viņam ir trīs tituli: olimpiskais čempions, ka arī UFC čempions divās svara kategorijās.

Pats Sentpjērs savā MMA karjerā kopumā guva 26 uzvaras, no kurām 20 izcīnītas UFC turnīros (organizācijas rekords), un piedzīvoja divus zaudējumus. 36 gadus vecā cīkstoņa rēķinā arī 13 uzvaru sērija, kā arī Džordžs deviņas reizes pēc kārtas sekmīgi aizstāvēja savu pusvieglā svara UFC titulu.

2019. gada februāri kanādietis paziņoja par karjeras beigām. Taču īsi pēc Habiba pēdējās cīņas parādījās informācija, ka tieši Sentpjērs kļūs par Nurmagomedova nākamo pretinieku.

Nurmagomedova menedžeris nosauc cīkstoņa nākamo pretinieku

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par