Septiņi “Wild” hokejisti iemet ripas “Senators” vārtos (VIDEO)

30/11/2019 10:57

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās 12 spēles. Interesants mačs norisinājās Minesotā, kur septiņi “Wild” hokejisti atzīmējās ar vārtu guvumiem mačā pret “Senators”.

Mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 7:2. Pēc pirmās trešdaļas nekas neliecināja par iespējamo sagrāvi, jo “Wild” bija iedzinējos ar 0:1. Pēc otrā perioda viss izskatījās cerīgāk – 3:2, savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs “Senators” vārtos ielidoja četras ripas. Mača laikā katra komanda izdarīja pa 35 metieniem. Par rezultatīvāko hokejistu kļuva Minesotas aizsargs Džareds Sperdžens (1+2).

2018. gada Stenlija kausa ieguvēja Vašingtonas “Capitals” papildlaikā ar 4:3 apspēlēja Tampabejas “Lightning”. Trešajā periodā Tampabeja nespēja nosargāt divu vārtu pārsvaru. Deviņas minūtes pirms sirēnas izlīdzinājumu panāca “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins, kuram tie bija 17. vārti šosezon, bet overtaimā uzvaru Vašingtonai atnesa aizsargs Dmitrijs Orlovs. Visos trīs “Lightning” vārtos rezultatīva piespēle Ņikitam Kučerovam. Tampabeja joprojām atrodas ārpus “play-off” zonas.

Arī Čikāgā bija rezultatīva spēle, taču vietējā “Blackhawks” vienība atzina Kolorado “Avalanche” pārākumu ar 2:5, lai gan mājiniekiem bija pārsvars metienos 36:23. Viesi jau pirmajā perioda parūpējās par komfortablu pārsvaru (1:3), otrajā trešdaļā palielinot to līdz 2:5. Kolorado uzvaru ar vārtiem un trīs piespēlēm kaldināja Neitans Makkinons, savukārt viņa komandas biedrs Džozefs Kompers izcēlās ar 1+2.

Jau ziņots, ka uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 6:4 uzvarēja Toronto “Maple Leafs”, bet cita uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” zaudēja Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:5. Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins palika rezervē, bet žaketu vārtus sargāja soms Jonas Korpisalo.