Serhio Peress varētu atgriezties “McLaren” komandā

28/08/2018 22:24
Nokopēts
Serhio Peress, Sportazinas.com

Pirmās formulas (F1) braucējs Serhio Peress, kurš šobrīd ir “Racing Point” komandas pilots, varētu atgriezties “McLaren” vienība, ko savulaik jau pārstāvējis, ziņo “Sky Sports”.

Lai gan Peress iepriekš publiski izteicies, ka vēlas palikt “Racing Point” (iepriekš “Force India”) komandā, tomēr 28 gadus vecais braucējs uzsācis sarunas ar “McLaren”, ko 2013. gadā jau pārstāvēja.

Pēc “Sky Sports” rīcībā esošās informācijas “McLaren” noskatījusi četrus pilotus – Stofelu Vandorni, Serhio Peresu, kā arī Estebanu Okonu un Lando Norisu. Savulaik Peresu “McLaren” nolīga, lai aizstātu Luisu Hamiltonu, taču pēc neveiksmīgas sezonas tika atbrīvots. Pagājušajā sezonā Peress F1 kopvērtējumā ierindojās septītajā vietā, iekrājot 100 punktus.

Meksikas braucējs pēc šīs sezonas aizvadītajiem 13 posmiem kopvērtējumā ierindojas desmitajā vietā, tiekot pie 40 punktiem, tikmēr pēc īpašnieku maiņas “Racing Point” konstruktoru kausā zaudēja visus punktus. Savukārt “McLaren” pašreizējie braucēji – Fernando Alonso un Stofels Vandorne, izcīnījuši 52 punktus.

Konstruktoru kausa kopvērtējuma līderpozīcijās ir “Mercedes” ar 375 punktiem, otrajā vietā “Ferrari” ar 360 punktiem, bet trijnieku noslēdz “Red Bull” ar 238 punktiem. Nākamais posms notiks 2. septembrī Itālijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām