Sesks un Francis uzsāks cīņu par uzvaru ERC piektajā posmā Liepājā

02/07/2022 08:22
Nokopēts
Mārtiņš Sesks

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis sestdien uzsāks cīņu par uzvaru FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) un Latvijas rallija čempionāta posmā “Tet” Liepājas rallijā.

Sezonas pirmajā pusē liepājniekam izdevās uzvarēt ERC “Open” ieskaitē Azoru salās un Polijā, taču uz sacensībām dzimtenē Sesks pārsēdies “Škoda Fabia Rally2 evo”, līdz ar to punktus šai ieskaitē nepelnīs. Absolūtajā ieskaitē latviešu sportists šobrīd ir 24.vietā, pateicoties septiņiem punktiem Azoru salu rallijā, kur ar krietni mazjaudīgaku automašīnu spēja sasniegt desmito vietu.

Kopvērtējumā līderis ar 89 punktiem ir spānis Efrens Jarena ar savu stūrmani Sāru Fernandesu. Nils Solans un Marks Marti no Spānijas sakrājuši 65 punktus, bet trešajā vietā ar 55 punktiem ir Rumānijas ekipāža ar pilotu Simoni Tempestini. Seska kontā esošie septiņi punkti viņam ļauj ierindoties 24.vietā 116 startējušo ekipāžu vidū.

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Tet Rally Liepāja notiek no 1. līdz 3.jūlijam, un tā ātrumposmi norisināsies Talsu un Dienvidkurzemes novados. Sestdien ekipāžas veiks sešus un svētdien vēl sešus ātrumposmus. Šajā sezonā liepājnieku ekipāža ir startējusi trijos no četriem ERC posmiem, pārliecinoši dominējot ERC “Open” klasē ar Lietuvā bāzētās “Proracing Rally team” vienības sagatavoto “Škoda Fabia Rally2-Kit”. Šosezon Eiropas čempionātā kopā plānoti astoņi posmi.

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām