“Sevilla” pēdējās minūtēs izlaiž uzvaru pār “Levante”

15/06/2020 22:57

“Sevilla” komanda pirmdien cīnījās neizšķirti Spānijas futbola čempionāta 29.kārtas pirmajā spēlē.

Seviljas futbolisti Alikantē nospēlēja 1:1 (0:0) ar “Levante” vienību.

Viesi savus vārtus guva pirmā puslaika pirmajā minūtē, kad Munirs El Hadadi pēc tālas piespēles saņemšanas ielauzās soda laukumā un piespēlēja Lūkam de Jongam. Nīderlandietim pretī vārtiem atlika tikai pielikt kāju, un bumba ielidoja mērķī.

Tuvojoties pamatlaika beigām, “Sevilla” no vārtu zaudējuma izglāba aizsargs Žils Kunde, kurš pēc Ernani sitiena izsita bumbu no vārtu līnijas. Tiesa, 87.minūtē pēc piespēles gar vārtiem Kundes pārinieks Djegu Karloss netīšām ieraidīja bumbu savos vārtos – 1:1.

Tā kā šobrīd “Levante” stadionā Valensijā norit rekonstrukcijas darbi, mačs tika aizvadīts Alikantē.

Spānijas čempionāta vadībā ar 61 punktu 28 spēlēs ir “Barcelona”, 59 punkti ir Madrides “Real” komandai, bet tālāk ar 51 punktu 29 mačos seko “Sevilla”.Aiz pirmā trijnieka ar 47 punktiem ir Sansevastjanas “Real Sociedad”, kas par punktu apsteidz “Getafe” un Madrides “Atletico” vienības.