Siliņa lieliskais sniegums neglābj “Sidigas” no zaudējuma FIBA Čempionu līgas mačā

30/01/2019 23:15

FIBA Čempionu līgas A apakšgrupas mačā šovakar Ojāra Siliņa pārstāvētā Avellīno “Sidigas” savā laukumā ar rezultātu 68:81 (23:16, 15:19, 10:27, 20:19) piekāpās Francijas čempionei “Le Mans”, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Itālijas klubam liktenīga izrādījās spēlēs trešā ceturtdaļā, kurā tika zaudēts ar 17 punktu starpību, bet noslēdzošajā ceturksnī “Sidigas” izlieto ūdeni vairs nepaguva sasmelt.

Latviešu uzbrucējs Ojārs Siliņš aizvadīja savu pirmo maču Avellīno kluba sastāvā FIBA Čempionu līgā, laukumā dodoties no rezervistu soliņa un 21:15 minūtēs kļūstot par “Sidigas” rezultatīvāko spēlētāju – Ojāra rēķinā 15 punkti (3p. 5/7), sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni, kā arī viena kļūda, viena piezīme, negatīvs +/- rādītājs -4 un 22 efektivitātes radītāja punkti, kas bija labākais rādītājs mājinieku sastāvā.

“Sidigas” ar septiņām uzvarām 13 spēlēs A grupas kopvērtējuma ieņem trešo pozīciju, kamēr “Le Mans” ar bilanci 6-7 pakāpusies uz ceturto vietu. Savukārt sestā ir Latvijas čempione “Ventspils” (5-8).