Šipačova un Jaškina lielās algas neliedz “Dynamo” “palīst” zem KHL algu griestiem

Vadims Šipačovs, sportazinas.com
Vadims Šipačovs | Foto: Maskavas "Dynamo"

Neskatoties uz komandas līderu Vadima Šipačova un Dmitrija Jaškina lielajām algām, Kontinentālās hokeja līgas () klubam Maskavas “Dynamo” veiksmīgi izdevies “palīst” zem jaunajiem algu griestiem.

Jau vēstīts, ka, sākot no nākamās sezonas, KHL algu griesti būs 900 miljoni rubļu jeb 11,61 miljoni eiro, bet algu grīdas apmērs ir noteikts 270 miljonu rubļu (3,48 miljoni eiro) apmērā.

Šipačovs nākamsezon būs ne tikai pelnošākais spēlētājs “Dynamo” sastāvā, bet arī visā KHL. Viņa alga būs 120 miljoni rubļu (1,55 miljoni eiro). Tikmēr Jaškins saņems otru lielāko algu KHL jeb 95 miljonus rubļu (1,23 miljoni eiro).

Abu spēlētāju atalgojumi nav lieguši klubam palīst zem 900 miljonu rubļu robežas. “Dynamo” ir nokomplektējis teju visu sastāvu un nākamsezon spēlētājiem algās tiks izmaksāti 844 miljoni rubļi (10,9 miljoni eiro), liecina medija “Sport Business-Gazeta” pieejamā informācija.

“Dynamo” rīcībā šobrīd ir trīs vārtsargi, 11 aizsargi un 16 uzbrucēji, liecina hokeja datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija. Nav zināms, vai komanda vēl plāno piesaistīt kādu spēlētāju.

Vairāki KHL spēlētāji savukārt neesot apmierināti ar to, ka klubiem ir uzlikti algu griesti 900 miljonu rubļu apmērā, jo tādējādi cietuši viņu atalgojumi. Daļa hokejistu nākamsezon saņems mazākas algas nekā iepriekš..

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par