SKA turpina uzvarēt, Šipačova rezultivitāte turpinās

04/12/2017 21:39
Vadims Šipačovs, Sportazinas.com

Šodien Kontinentālās hokeja līgas ietvaros tika aizvadītas vairākas spēles. Par Mārtiņa Karsuma atgriešanos jau ziņojām, bet Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA vienība turpināja uzvaru sēriju, sasniedzot devīto uzvaru pēc kārtas.

SKA viesojās Ņižņijkamskā, kur tikās ar vietējo “Neftehimik” vienību. Rezultātu atklāja mājinieki, kad precīzs spēles astotajā minūtē bija Porjadins. Pirmais periods tā arī noslēdzās ar minimālu “Neftehimik” pārsvaru.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet trešajā SKA 13 minūtē panāca izlīdzinājumu, kad precīzs bija Prohorkins. SKA spiediens turpinājās, līdz nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām “Neftehimik” palika mazākumā, par ko dārgi samaksāja. Proti, jau pēc 22 sekundēm vairākumā vārtus guva Vadims Šipačovs, bet 10 minūšu sodu par nesportisku uzvedību nopelnīja Ņižņijkamskas vārtu vīrts Iļja Ježovs. Tiesa gan, tāpēc mājiniekiem nebija jāpaliek mazākumā, jo tas bija disciplinārsods.

“Neftehimik” centās spēli glābt, bet tā vietā SKA guva vārtus jau kad tajos neatradās Ježovs 25 sekundes pirms trešā perioda beigām, noformējot galējo spēles rezultātu 3:1.

Interesanti, ka tā bija SKA devītā uzvara pēc kārtas un 15 pēdējās 16 spēlēs, bet vēl ievērības cienīgs fakts ir no Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārnākušā krievu uzbrucēja Vadima Šipačova rezultivitāte. Proti, gūtie vārti bija uzbrucēja 12 (5+7) punkts pēdējās sešās spēlēs, bet KHL kopumā šosezon Šipačovs aizvadījis astoņas spēles, kurās izcēlies ar 14 (7+7) punktiem.

SKA šobrīd atrodas pārliecinošā līgas kopvērtējuma vadībā ar 39 spēlēs izcīnītiem 105 punktiem. Tuvākā sekotāja Maskavas CSKA šobrīd iekrājusi 84 punktus.

Tikmēr citā spēlē šodien Kazaņas “Ak Bars” uzvarēja Minskas “Dinamo” ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:0, 0:1).