SKA viceprezidents: Kluba ienākumi sasnieguši vienu miljardu rubļu

Sanktpēterburgas SKA, sportazinas.com
Sanktpēterburgas SKA mājas arēna | Foto: Sanktpēterburgas SKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba viceprezidents Romāns Rotenbergs atklājis, ka astoņu gadu laikā organizācijas ienākumi krietni palielinājušies.

“2011. gadā, kad mēs sākām mūsu darbību, kluba ienākumi bija 50 miljoni rubļu (ap 704 tūkstošiem eiro pēc 2019. gada 10. oktobra kursa). Tagad SKA ienākumi sasnieguši vienu miljardu rubļu (ap 14 miljoniem eiro),” atklāja funkcionārs.

Kluba pārstāvji vairākkārt vēstījuši, ka SKA galvenais finanšu mērķis ir panākt, lai tēriņi nepārsniedz ienākumus. Pirms četriem gadiem tika prezentēta stratēģija, kas ļautu jau 2018. gadā nopelnīt vismaz 1,5 miljardu rubļu (21 miljons eiro), kas pagaidām paliek nesasniegts.

SKA ir viena no līgas bagātākajām komandām, savukārt kluba arēna ir viena no lielākajām līgā – tās ietilpība ir 12 300 skatītāju. KHL lielākā arēna atrodas Minskā – 2009. gadā uzceltajā sporta būvē hokeju klātienē var vērot 15 086 cilvēki.

Sanktpēterburgas vienība izcīnīja Gagarina kausu 2015. un 2017. gadā. Pēdējā triumfa laikā komandu trenēja Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, kuri šobrīd strādā Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētaja Maskavas Spartak”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par