Skandāls Latvijas regbijā – federācijas prezidents iesit ar kulaku pa seju U18 izlases spēlētājam

Aivars Pilenieks, Sportazinas.com
Foto: LETA

Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidents pēc vienas no spēlēm ar dūri pa seju iesitis vienam no Latvijas komandas spēlētājiem, vēsta “Delfi.lv” sporta žurnālists Uldis Strautmanis.

Žurnālists ziņo, ka federācijas galva fiziski aizskāris U18 izlases spēlētāju Reini Salenieku: “LRF prezidents ar kulaku iesita man pa zodu. Tas bija Ungārijā, kur spēlējām U-18 “Trophy” divīzijā. Tas bija sacensību pirmajā dienā, jo man bija neveiksmīgi realizācijas sitieni pēc piezemējumiem. Pēc spēles pie manis pienāca LRF prezidents un pateica, ka jāiet tuvāk bumbai. Tad viņš vēl kaut ko teica un divreiz man iesita pa zodu,” atminējās upuris.

Notikušo apstiprināja arī komandas biedri Deivids Ločmelis un Valters Emīls Burtnieks.”Piegāju klāt pie Reiņa un teicu, lai ejam uz viesnīcu. LRF prezidents (Reinim) to neteica draudzīgā tonī, nebija tāds miermīlīgs,” saka Burtnieks.

Tikmēr Latvijas Regbija federācijas prezidents Pilenieks notikušo pilnībā noliedz: “Nē, nevienu fiziski neesmu aizskāris.” Tomēr “Delfi.lv” avoti vēsta, ka Pilenieks gan pirms turnīra, gan tā gaitā vairākkārt iejaucies komandas darbībā, bet fiziska ietekmēšana novērota tikai turnīrā Ungārijā.

Atgādinām, ka Aivars Pilenieks par LRF prezidentu kļuva vien jūnija beigās, amatā nomainot Aleksandru Zumentu. Pilnu materiālu par skandālu lasi ŠEIT.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par