Skandāls “Senators” komandā – Karlsona sievai no Hofmena līgavas draudēts ar nāvi

Ēriks Karlsons, Sportazinas.com
Foto: Bruce Bennett (Getty Images)

Pamatīgs skandāls izcēlies Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Otavas ”Senators”, kur vienības lielākās zvaigznes, aizsarga Ērika Karlsona, sievai draudēts ar nāvi. Tomēr to nav darījis kāds no faniem, bet draudi saņemti no Karlsona komandas biedra Maika Hofmena līgavas puses.

“Monika Karika (Monika Caryk) man izteikusi vairākus draudus, vēlot mūsu vēl nedzimušā bērniņa nāvi. Tāpat viņa teica, ka vēlas kaut es pati būtu beigta un, lai kāds savainotu manu vīru, noslēdzot viņa hokejista karjeru,tiesā sacīja Melinda Karlsona, kura vēlas iegūt netuvošanās ordeni.

“Kopumā Monika izplatījusi 1000 negatīvus un demoralizējošus apgalvojumus par mani un manu vīru.” Februārī kāds no nezināmiem ”Instagram” kontiem vēlēja vēl Melindas un Ērika nedzimušā dēliņa Aksela nāvi, bet mēnesi vēlāk, martā, pāris paziņoja, ka bērniņš aizgājis mūžībā.

Varasiestādes turpina izmeklēšanu un šobrīd nekādi soda mēri nav pieņemti.

Tikmēr Hofmans paziņoja, ka viņa topošā sieva nav vainīga. “Par 150% varu apgalvot, ka es un mana topošā sieva Monika neesam vainīgi un iesaistīti šajā lietā. Mēs ļoti labi saprotam, ka nedrīkst būt šāds interneta rekets.”

28 gadus vecais zviedru aizsargs, esot kluba kapteinis, 71 NHL pamatturnīra spēlē šosezon iekrāja 62 rezultativātes punktus (9+53), bet pērnajā čempionātā 77 mačos iekrāts iespaidīgais 71 punkts (17+54).

Turpretim 28 gadus vecais kanādiešu uzbrucējs Hofmens šosezon 82 pamatturnīra dueļos tika pie 56 rezultativātes punktiem (22+34). Savukārt pērnajā gadā statistika bija vēl labāka – 61 punkts (26+35).

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar