Šķiras trenera Kristapa Zeida un “Valka”/”Valga” ceļi

25/07/2018 12:28
Nokopēts
Kristaps Zeids, Sportazinas.com

Šķīrušies “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) un Igaunijas čempionāta komandas “Valka”/”Valga” un tās līdzšinējā galvenā trenera Kristapa Zeida ceļi, vēsta portāla rīcībā esošā informācija.

Sportazinas.com sazinājās ar Zeidu, kurš šo informāciju apstiprināja.

“Nolēmu pārtraukt līgumattiecības,” sarunas iesākumā sacīja Zeids, piebilstot: “Man bija spēkā vēl līgums arī uz nākamo sezonu, bet apsverot visus par un pret, vienlaikus redzot kādā virzienā šobrīd virzās klubs, izšķīros par šādu soli. Man ar kluba vadību nesakrita vīzija, kā būtu jābūvē un jāattīsta profesionāla basketbola komanda un jāorganizē tās darbs. Pie tam kluba vadība vēl nav nokārtojusi visas finansiālās saistības ar mani arī par pagājušo sezonu.”

“Šobrīd esmu brīvs no visām saistībām ar klubu, bet esmu fokusējies darbam ar U-16 puišu jauniešu izlasi. Bet ir interese arī no citiem klubiem. Skatīsimies, tuvākajā laikā jābūt skaidrībai,” par savu nākotni izteicās Zeids.

Zeids par “Valka”/”Valga” galveno treneri kļuva pagājušajā gadā, bet iepriekš strādājis par LBL2 komandas Bauskas “Kvēle/Mēmele” galveno treneri, kā arīdzan bijis BK “Jēkabpils” treneru korpusā.

“Valka”/”Valga”, kas ir Latvijas un Igaunijas valstu kopprojekts, aizvadītajā sezonā iekļuva LBL izslēgšanas spēlēs, kur ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām ar 0-3 kapitulēja BK “Ogre” basketbolistiem.

Arī Igaunijas čempionātā komandai izdevās iekļūt “play-off” turnīrā, kur arī tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.

Zeids par aizvadīto sezonu – “Ja nebūtu Latvijas – Igaunijas līga, klubs, visticamāk, vairs nepastāvētu”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
1.44
4.75
6.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām